Kurtarma İşlemleri

1.  İstenen belirli bir noktayı kurtarmak için yedek imaj zincirine gidin (yalnızca ShadowProtect yedek imaj dosyaları için geçerlidir).

2.  Yedek imajına sağ tıklayın ve bağlayın. Aynı yedekleme işine ait, veritabanı dosyaları veya geçiş günlüklerini içeren diğer imajları da dahil etmeyi unutmayın. Ayrıca, imajın yazılabilir olması için Hızlı Bağla özelliğini kullanmayın (yalnızca ShadowProtect yedek imaj dosyaları için geçerlidir).

3.  ShadowProtect GRE uygulamasını çalıştırın ve sonra bağlı imajdaki konumuna ve gerekirse, ilişkili günlük dosyası klasörü yoluna giderek kaynak EDB'yi açın.

4.  Hedefi Seçme.

5.  Geri yükleme.

 

Önemli: Büyük EDB'leri taşımak ve geri yüklemek uzun sürebilir. İşlem sırasında yeniden başlatmayı önlemek için,Windows Updates'de Otomatik güncelleştirmelerin seçili OLMADIĞINDAN emin olun.

GRE istemcisinin, geri yükleme sırasında Exchange Server ile bağlantısı kesilirse, bir hata bildirmeden önce 3 saate kadar yeniden bağlantı kurmayı dener.

StorageCraft ayrıca, büyük EDB'leri taşırken, taşıma sırasındaki ağ hatalarını önlemek için "Tam Metin Araması Dizinleme" özelliğini devre dışı bırakmanızı tavsiye eder.

 

Terms and Conditions of Use - Privacy Policy - Cookies